PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Test studijních předpokladů 2014 / Poplatky za prodlouženou dobu studia
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 8 Lis 2014 14:45


Zdravím,
mám na vás dotaz ohledně poplatků za prodlouženou dobu studia. Studovala jsem na Mendlově univerzitě po dobu 8 měsíců. Toto studium jsem ukončila. Následně jsem začala studovat na FF MU a současně s ní i obor Právo a právní věda v rámci programu cžv na PrF(kterým si roky studia neubírám). Studium na FF plánuji po 4. semestru přerušit a pokračovat v pátém semestru práv již v rámci řádného studia.
Vystavuji se tímto postupem riziku stanovení poplatku za prodlouženou dobu studia? Slyšela jsem, že pokud mám již jedno neúspěšné studium, odpadá nárok na různé benefity, mezi kterými je i nárok na prodloužení standardní doby studia o 1 rok, takže v případě ukončení studia na FF by mě pravděpodobně neminul. Jak je to ale v případě, že toto studium pouze přeruším (na dobu 3 let, za kterou bych teoreticky měla dostudovat i obor Právo a právní věda)?Předem děkuji za odpověď!

Anonymní
# Zasláno: 9 Lis 2014 11:09


Mendelka byla ukoncena radne (titul) nebo neuspesne?

Studium na FF (potazmo PrF) neni soubezne s Mendelkou?
Ani jeden den? Zapocala si je asz po ukonceni Mendelky?

Kdyz bys FF ukoncila za 3 roky (standardni doba studia), tak ti poplatek za delsi studium pro toto studium nebude vymeren.

Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio