PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Test studijních předpokladů 2013 / opravvdu nizke percentily hlaste se
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:26


01:10 to "dotýkání přes sklo" - u maturity mně chyběl fakt chloupek a mohla jsem mít jedničku z AJ. :-D Máš recht, že to nasere fakt víc.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:35


Neschopna nula
Vis kolik lidi ted kvuli vysledkum TSP zareaguje stejne jako ty? Kolik lidi ma treba prihlasku na anglictinu jinde a nakonec ti tam treba uvolni misto? Lepsi napsat spatne a pak (treba naivne a zbytecne) cekat a doufat v jednoho cloveka, ktery si to rozmysli, nez tam nejit vubec a zahodit to kvuli jednomu neuspechu pri TSP

reakce
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:36


Děcka, nevěšte halvu. Možná jsem i mladší, než někteří z vás, ale o tom, že se něco, co chcete nepodaří můžu vyprávět. Od mala zpívám, dvakrát jsem se hlásila na konzervatoř (jak na Janáčkovu, tak na státní) oba dva roky, jsem na obou školách zkončila první pod čarou, po Sš jsem si řekla , že konzervaatoř nemá smysl a loni na MU mi to uteklo asi o 2 body. Fakt jsem si myslela,že jsem smolař, že nikdy nedokážu to , co chci,ale dneska dělám na muzikálu v Brně jenom díky tomu, že jsem se tenkrát nedostala do Prahy, a letos se nejspíš dostanu na MU. Chci tím říct, že i když máte pocit, že životní sen se vám vůbec neplní, možná se ty věci kolem dějou právě proto, aby jste v životě zkončili tam kde máte být. :) Dobrouuuu....

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:43


Však je to na tobě, jestli to zkusíš i příští rok. :) Tříletý rozdíl na VŠ nic neznamená. Vem si, že půlka psychologů a velká část právníků to taky zkouší několik let a nikdo se nad tím nepohoršuje. A myslím, že zlepšení o 30-40 je reálné, zvlášť když budeš mít tu maturu za sebou, to je čistě psychická vzpruha, já si taky tehdy začínal myslet, že ten třeťák snad nezdolám. Rodina tě, zdá se, podporuje, tak co. Hlavně se vykašli na ty sebemrskačské řeči a na to, co tomu řeknou ostatní. A ono se to otočí, uvidíš. TSP se mi docela povedlo, ale to je teď jedno. :) Taky pádím spát a doporučil bych ti to samé. Dobrou noc a hlavu vzhůru!

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:46


reakce : Ale ty zpíváš! Já neumín fakt nic! A to netvrdím jen kvůli výsledkům, to jsem si říkala i před tím, že pokud se nedostanu, tak fakt nevím co budu dělat.
Anonymní 01:35 už jsem říkala, že i 40 by bylo tak tak na hraně a musela bych udělat oborovky fakt kolem té 100 a že bych to zkusila třeba s 30ti ale s 18ti?... je to prostě šílenej rozdíl!
Anglina mě baví, totálně bez učení jsem odmaturovala z ní za dva a to mně utekla jednička fakt o chloupek, ale na oborovky, abych je napsla fakt nejlíp to nestačí.Takže ideální by bylo mít percentil tak 70 a i oborovky napsat tak na 70 na 100 bych to nezvládla ( ty zatracený časy mi pořád dělají potíže. ) S percentilem 18,45 se fakt můžu jít zahrabat, když vím, že aspoň na naději bych potřebovala minimálně 40...prostě se mi nechce znova snít a pak být zase zklamaná.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:54


Anonymní 01:43 - rodina mě hlavně šíleně rozmazluje, já být svojí dcerou tak se zabiju. :-D
Za dobu studia na střední jsem tak snížila nároky rodičů, že se až divím.
Jinak s tím zlepšením to moc nevidím, protože se mi letošní tsp zdály úplně jiný než ty z minula. Stejná byla podle mě možná tak verbální část a něco trochu z kritického.
Ale hlavně před tsp jsem si pročítala rady...jak máme přeskakovat to co nám nejde, no a mně nejde ani jedno myšlení a kulturní překled radši ani nezmiňuji.
Já prostě nevím jak a kde bych se mohla zlepšit, ale když už tak zas bude ten test jinej. Ty z 2012 jsem fakt zvádla s percentilem 50-60 a všechny byly skoro stejný no a teď toto. Vlastně je to tak, že nikdy nevím do čeho jdu.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 15:55


Děckááá já když dělala testy poprvé 2011 tak jsem měla něco kolem 36- teď mám 89,66...
Takže nezoufejte...
Je sice pravda, že tehdy jsem den na to ústně maturovala, rozbrečela se u ústřeďáku, že jsem nestihla hokej, no nervy v kýblu...
A byla jsem přesvědčenám, že na Vš se nikdy nedostanu, protože mi TSPčka nejdou... Záleží jak Vám sedne varianta. Testy z roku 2011 mi příjdou stále těžké a 2013 mi takto vyšla...

Anonymní
# Zasláno: 5 Říj 2013 22:57


97 děvky

Anonymní
# Zasláno: 6 Říj 2013 19:45


97 děvky
co je to za výkřik?

Anonymní
# Zasláno: 11 Pro 2013 19:40


mě to nebaví

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio