PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Test studijních předpokladů 2013 / opravvdu nizke percentily hlaste se
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:07


00:05

Takových pitomců je lepší si nevšímat, ono po bitvě každý generál. A krom toho, pýcha předchází pád. V neposlední řadě je mezi nimi spousta trollů.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:11


Ono se toho ale těžko nevšímá.
Vyspat se mi nepomůže - zítra se opět probutím do tvrdé reality, která říká, že jsem úplně tupá.
Já jsem věděla moc dobře, proč jsem se bála se podívat - dívala jsem se fakt až teďka.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:14


Tyto individua by zasloužila 15 prásku lžičkou do čela. Na jednu stranu, dobrý výsledek mají zasloužený, na druhou stranu, měli by si vzít výsledek k srdci a chovat se adekvátně k percentilu.

Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:19


00:11

Proč si připadáš tupá? Kvůli lidem v okolí?
Říkám to znova, percentil z TSP není zárukou bystrého intelektu, kdepak. A už vůbec nemá význam v budoucím životě. Spousta "chytrých" lidí s x tituly je naprosto nepoužitelných a na druhou stranu jsou i tací, kteří s prominutím z ho*na vybudovali "impérium". Neexistuje jednotná pravda, nelze generalizovat.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:21


JJ - sláva vítězům a ČEST PORAŽENÝM jim asi nic neříká. :-D
Já věděla, že nemám nikde vykládat, že se někam vůbec hlasím, kdyby se mě teď každej ptal jak jsem dopadla a já bych každýmu musela říkat jak jsem selhala, tak by mě jeblo. Aspoň, že moje tupost zůstane v utajení před přáteli a členy rodiny. Tady jsem se registrovala abych se mohla vyplakat.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:22


Tak mam takovy pocit podle prispevku, ze ti,co neuspeli v TSP maji vic rozumu nez 95+.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:23


00:21. Stejny pripad:-)

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:24


Tupá si připadám, protože to říká výsledek, tak to je.
V den TSPček jsem ani nebyla vynervovaná, takže se nemám ani na co vymluvit. Nervy jsem měla týden před tím - rozbila jsem doma dveře a pes přede mnou utíkal se staženým ocasem. Ale v osudný den fakt ne a stejně to nepomohlo.

Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:25


0:21

Ven to jít musí, to je v pořádku. S tou tupostí bych brzdil, neúcta k sobě samému není zrovna pozitivní emoce.

Liesel
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:26


Neschopna nula

Výsledek z TSP o tobě rozhodně nevypovídá, že jsi neschopná nula. Nepodařilo se ti napsat jeden test. To je vše. Žádná jiná informace z toho nevyplývá :)

Podle teorie synchronicity může být neúspěch způsoben tím, že někde jinde na vás čeká něco lepšího, s čím byste se jinak minuli. Myslete pozitivně :)

Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:27


00:26

Ano, nebo tak. :D

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:31


Mně se všechno pozitivní smýšlení zhroutilo ve chvíli, kdy jsem viděla to ohavné číslo. :-D
A takové to utěšování "může být hůř" mi nepomáhá, jasně, jsem zdravá, mám kde bydlet, ale spíš jde o to, že zatím jsem nic nedokázala, nic neumím, ale fakt nic.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:33


Mám tedy vice nez ostatni, ale i tak to nestacilo na vysledky. Nepovedlo se mi to minuly rok, letos mi všichni rikali, ze se to "urcite podari a zvladnu to", ačkoliv to mysleli dobre, vytvořili na me obrovsky nátlak, kdy jsem věděla, ze se to od me čeká ... Samozrejme jsem se snažila udělat maximum, ale bohužel. Měla jsem sice vysledek, za který by se ostatni asi mestydeli, ale ja ano, protože byl nedostačující.

Abych se z toho nezblaznila, říkám si, zeto štěstí mám jinde, třeba v tom, ze členové rodini jsou zdravi a nestane se jim nic zlého (žádná nehoda, atp.) a docela to i pomáhá, hned je ten pocit "zklamaní" snezitelnejsi, protože je to podmíněně tím, ze mym nejbližším se to někde vrati:). Tak to zkuste taky takto brát, třeba vám to pomůže...

Omlouvám se za překlepy a diakritiku - mobil:))

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:34


I když to totálně pohnojíte, není důvod se hroutit. Za rok je taky den a kdoví, co si za ten rok uvědomíte. Kdyby mě nevyrazili ze střední a neodložily se mi tím přijímačky, skončil bych na docela jiném oboru, o kterém dneska můžu s klidem prohlásit, že by to byl omyl. A v práci taky dovede být sranda, obzvlášť pokud víte, že za rok jdete jinam. Nebo jazykovka, vyjet někam do zahraničí - jsme mladí a možností je nespočet. GL všem.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:36


00:26 :
Jo, to nám učitelka říkala taky, že prej je možný, že se do nás zamiluje krásnej bohatech chlap a bude nám mnohem líp. A to, že to neuděláme znamená, že to tak prej má být ( miluju, když toto říká někdo kdo už titul má a je za vodou. )
Já netvrdím, že se mám špatně, ale jak už jsem řekla - chtěla jsem, aby se mi aspoň jednou v životě něco povedlo. I posranou autoškolu jsem musela dělat napodruhé.

Liesel
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:36


Neschopna nula

Vysoký percentil není zárukou toho, že jeho nositel něco dokáže. Já také v životě nic nedokázala...a mohu jen doufat, že se to v budoucnu změní. Ono jak už tu někde psal Poblion, ten percentil je fakt jen číslo. Teď tu majitelé vysokých percentilů mohou chvíli křepčit, ale to je tak vše :)

Nevím, na jaký obor jsi chtěla, ale percentil z TSP se může dobrou přípravou do příštího roku zlepšit. Nevěš hlavu, ať jsi měla percentil jakýkoli, neznamená to, že jsi neschopná, a v životě nic nedokážeš.

Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:37


00:31

Odměna na sebe občas nechá dlouho čekat, viz. nesčetně objevů v historii lidstva, které mnohdy, jako kdyby počinem shora, přišly za odměnu a zcela znenadání.

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:42


Neschopna nula: A není problém právě v tom, že sama na sebe vytváříš psychický nátlak "teď to musím dokázat"? Problém není v tuposti, ale že se považuješ za tupou.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:42


00:34
Na jazykovce jsem momentálně a hádej proč - měla jsem maturovat 2012, s mojí pílí a docházkou jsem ovšem nebyla připuštěna k maturitě, nevadí..do srpna jsem situaci vyřešila.
No a v září, když už jsem se laskavě k té maturitě dohrabala, tak jsem ji zase neudělala celou.
Za týden maturuju znova z praxe a v červnu z jednoho odbornýho předmětu.
Jsem ráda, že aspoň moje mamka myslí pozitivně, když jsem jí říkala, že se mi v životě zatím nic nepodařilo řekla na to: "Ale jo, podařilo - propadala jsi z osmi předmětů a na poseldní chvíli to spravila, to byl zázrak." :-D
Ale vadí to mně, ty TSP. Fakt jo. :-(

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:46


00:42 - ne problém je v tom, že já fakt moc sním.
Teď prostě vím, že na to fakt nemám, bohužel.

Poblion
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:50


Tak mám takový pocit, že v sobě máš zakořeněný nějaký vzorec pro předčasné potopení sebe sama předtím, než cokoliv zkusíš. Zdá se mi, že si pro každou biť jen lehce stresovou situaci naordinuješ strach a obavy. Není pak překvapením, že to nedopadne zrovna nejlíp. Jsem naprostý lajk a rozhodně nemám v úmyslu tu někoho rozebírat, to mi nepřísluší, avšak být na tvém místě, pracoval bych na sobě, a to tak, že bych se snažil zapomenout na všechno, co bylo a postupně měnil přístup k věci. TSP nevyšlo, dobře, stalo se. To bylo včera, dnes je dnes. Zkus všechno to staré zakopat a bojuj se všemi těmi nemístnými předsudky, nyní už k nim nemáš důvod.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 00:59


Poblion: No já se ale strašně stydím sama před sebou, na to se jen tak zapomenout nedá.
Jinak už se radši odhlašuju - tuzemák začíná působit. :-D
Děkuju všem co mě tady utěšujete. :-)
Liesel: Chtěla jsem na lektorství angličtiny.
Dávala jsem si ještě dvě přihlášky "jen tak", ale ani tam to stačit nebude.
Dobrou

Liesel
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:00


Poblion
Souhlasím s Poblionem :-) vytvářís si negativní vzorce a to je chyba. V pszchologii je znamy jev tzv. sebenaplnujiciho se proroctvi. Kdyz rekne matka diteti 'nelitej, spadnes' zvysuje tim pravdepodobnost ze dite fakt spadne. Mozek se zameri na nezadouci situaci.

Zapracuj na tvorbe novych vzorcu mysleni!!

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:00


Konecne diskuze pro me :D

Prestante o sobe psat, jakoby jste byli hloupi, ja si to o sobe kvuli jednomu nepovedenemu testu rozhodne nemyslim, i kdyz tomu muj percentil odpovida :D

Rozdily v ziskanych bodech jsou minimalni (i pouhe casti bodu rozhoduji), ale v percentilech se projevuji znacne...uchazeci s percentilem i dvakrat vyssim rozhodne neodpovedeli dvakrat vice otazek, jen nekolik navic, ale i ty byly bohuzel/bohudik rozhodujici
Museli jsme se nejak seradit a nekdo to musel napsat lepe a nekdo hure...

Jen doufam, ze to vy s temi vyssimi percentily alespon dostudujete!!! Good luck :)

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:01


00:42

Já měl maturovat 2011. :) Třeťák jsem dělal 3 roky, na třech školách. V podstatě jak píše Poblion - je nutné se dívat dopředu. Něco hezkého si kup, někam zajdi, oklepej se z TSP, odmaturuj. Uvidíš, že jakmile bude maturita doma, hned to bude veselejší. Pak máš skoro rok na přípravu, tak to by bylo, aby nebylo!

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:07


Neschopna nula
Muj percentil na vybrane obory podle minuleho roku nestaci, ale na oborove testy pujdu i tak a ty bys mela taky! Treba ti s vyssimi percentily pujdou na prava nebo psychologii a hranice se oproti lonsku posune :)))

Anonymní
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:10


Já sice nemám nízký percentil, ale připadám si taky neschopně, hlásil jsem se už po čtvrté a vždycky se mně podaří dát percentil nad 87, ale taky pod 90. Už studuju jiný obor, ale chci to prokletí prostě zlomit.
Btw, tohle fakt není fake. Osud si se mnou docela hraje. Myslím, že kdybych měl nízký percentil, tak bych to snášel mnohem lépe, než tohle "dotýkání přes sklo". Aby toho nebylo málo, tak loni jsem byl myslím druhý pod čarou po autoremeduře. Sux :D

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:14


Jenže mně maturita moc nepomůže, protože nemám žádnou "spešl" dovednot. A taky nevím, jestli se mi bude chtít to znova zkoušet po tom katastrofálním výsledku a ještě o tři roky později než nastupují na VŠ normální lidi. Od lidí, kteří dělali TSP i předchozí roky jsem se dozvěděla, že je to každej rok akorát tak těžší.
A pochybuju, že příští rok bych byla tak výrazně lepší abych se někam dostala. Lepší možná, ale fakt ne o tolik.
Anonymní 01:01 a jak tobě se povedly TSP? Jestli se můžu zeptat..

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:20


01:07 - no co jsem si pročítala diskuze, tak jsem byla zdešena kolik lidí se hlásí na lektorství AJ ( to jsem ještě žila v blahé nevědomosti ) fakt bych potřebovala minimálně kolem 40ti a ještě! bych musela napsat oborovky na 100...což taky jaksi není u mě možné. Teď by mi pomohl leda tak zázrak, že by se třeba hlásilo o 3/4 míň lidí než loni, ale to asi nenasteně.

Neschopna nula
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 01:23


Je fakt, že nikde nemůžu dohledat kolik byl potřeba percentil v roce 2011, takže nemám srovnání jestli se to každej rok o hodně liší nebo ne, ale kdybych měla percentil třeba aspoň 30, tak bych to ještě šla zkusit a doufala, bych ale s 18ti...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio