PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Prostorová představivost / NEPŘIJATA!CO DÁL?NULTÝ ROČNÍK?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 25 Čen 2009 12:53


co je výhoda na těch nultých ročnících??jen to že neztratíš rok bez studia??Dík

jake studium? jaky nulty rocnik? ujasnete si pojmy a dojmy

nulty rocnik je vetsinou jen rocni pomaturitni studium, cehokoliv, nekde mas status tudenta, nekde ne. nekde muzes pokracovat v radnem studiu, nekde nikoliv a musite opetovne absolvovat prijimaci zkousky. takhle zobecnovat nejde.

Anonymní
# Zasláno: 6 Zář 2010 19:30


Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je velká možnost dostat se po absolvování nultého ročníku ekonomicko - správní fakulty na tuto fakultu, myslím tím udělat pak přijímací zkoušky do druháku. děkuji :-) Irča

Anonymní
# Zasláno: 6 Zář 2010 19:53


Anonymní
ESF MU? anebo jina?
ESF MU nema nic, co by se dalo oznacit jako nulty rocnik.

Das prijimacky - jsi tam, nedas, smula - o rok.

Anonymní
# Zasláno: 7 Zář 2010 12:45


ahoj, podcenila jsme přípravu a nevzali mě na vysokou. Ráda bych absolvovala intenzivní kurz psychologie. Můžete někdo doporučit nějakou agenturu, kurz....?Ráda bych kladné/záporné reference, nechci zbytečně vyhodit peníze......Nebo třeba jen jakoukoliv radu jak se efektivně připravit na přijímačky na psychologii? Třeba osvědčené publikace....díky, Bára

woland
Administrátor
# Zasláno: 9 Zář 2010 23:04


Já bych se na Vašem místě nejprve pokusil co nejpřesněji analyzovat příčinu neúspěchu v letošním přijímacím řízení, než se vrhnete do nějakého kurzu. Na jaké fakulty jste dělala přijímačky? V jakých částech přijímaček jste uspěla nejlépe a ve kterých nejhůře, ... Kde máte své slabé stránky, co Vám naopak jde, ...
Chce to dále zapřemýšlet o tom, jak byste viděla přípravu v horizontu celého roku - a na základě toho je pak možné se vrhnout do vybírání nejvhodnějšího kurzu, nejlepší publikace atp.

ugg boots classic mini
# Zasláno: 10 Lis 2010 04:05


Write good, we have to study hard <strong><a href="http://www.uggwebboots.com/">ugg boots classic mini</a></strong>

ugg boots classic mini
# Zasláno: 10 Lis 2010 04:07


Write good, we have to study hard replica watches

Nell
# Zasláno: 27 Lis 2010 20:33


Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, psychologií studuji už od dětství, je to na mém dením pořádku vyslechnout lidi, poradit a nebo jim vykouzlit úsměv na tváři. Dostala jsem tento dar, který by pomohl spoustu lidem. Proto se chci upřímně zeptat, zda mám šanci, se přihlásit ke studiu či kurzu, když nemám vystudovanou střední školu obchodu a najít práci. Děkuji!

S krásným pozdravem Řadová Ivana

Anonymní
# Zasláno: 28 Lis 2010 07:20


Přihlásit se můžete kamkoli, otázka je, zda Vás vezmou. Na VŠ bez maturity určitě ne. Kurz absolvovat můžete. Práci si jistě najít můžete, ale psychologa dělat nemůžete. Pomáhat lidem ano, otázka je, zda Vám za to někdo zaplatí.

Anonymní
# Zasláno: 11 Led 2011 16:09


Ahoj, rád bych se zeptal, zda někdo nemáte zkušenost s tím kam jít když to tak nějak nevyšlo... Loni jsem začal s angličtinou a fakt mi to baví a chtěl bych v tom pokračovat. Celkem mi zaujalo MAVO http://mavo.eu/jazyky a ELVIS http://www.elvis.cz/, výborná dostupnost, cena a možnost splátek. Každopádně si raději připlatím než abych naletěl. Zatávám heslo "nejsem tak bohatej, abych mohl kupovat levné věci". Na druhou stranu mi je jasný, že držet se hesla "čím dražší tím lepší" také není uplně ideální. Máte s tím nějakou zkušenost? Díky moc

Anonymní
# Zasláno: 25 Čen 2011 13:22


Zdravím. Já jsem absolvovala nultý ročník a mohu ho všem vřele doporučit. Jako střední jsem studovala úplně jiný obor, než který jsem chtěla studovat na VŠ, a jako příprava to bylo dost dobré (jsem přijata na VŠ). Opravdu doporučuji tomu, kdo si potřebuje doplnit znalosti, případně se dozvědět i něco o příjímacích zkouškách a podobně, případně kdo chce máknout a zvládnout nové předměty :-)

Anonymní
# Zasláno: 27 Srp 2011 18:13


Dobrý den, letos nastupuji do čtvrtého ročníku SŠ a budu maturovat, ale chtěla bych se přihlásit do nultého ročníku - přípravného kurzu na obor psychologie, proto se chci zeptat, zda se to dá stíhat u školy a přípravě na maturitu ještě chodit do nultého ročníku, jestli má někdo zkušenosti a navštěvoval nultý ročník ještě při SŠ nebo až po maturitě a zda to vůbec pomůže se na školu dostat.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio