PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Test studijních předpokladů 2006-2011 / Jak dopadly přípravné kurzy v anketě Alephu?
Autor Zpráva
Renata
# Zasláno: 10 Zář 2008 19:57


Myslím, že nejsem sama, komu přišla od Alephu po přijímačkách anketa, kde se ptali kromě svých kurzů i na to, jestli jsme byli na jiném kurzu a jak jsme s ním byli ve srovnání s alephem spokojeni. Netušíte někdo, jestli je někde výsledek té ankety? Třeba by to bylo přínosné pro ty, co teď shání informace o kvalitě kurzů, že by se dozvěděli informace od těch, co je dělali.

Richard
# Zasláno: 11 Zář 2008 11:48


No tak nejlíp asi uděláš, když se zeptáš přímo v Alephu :-) Já jsem anketu taky vyplňoval, ale výsledky jsem žádné neviděl. Možná, že je ani nezveřejňují.

woland
Administrátor
# Zasláno: 12 Zář 2008 23:06


Také se připojuji k dotazu...

Aleph.cz
# Zasláno: 13 Zář 2008 01:15


Anketu k našim kurzům děláme každý rok a o vyplnění prosíme všechny, kteří od nás mají koupený nějaký kurz. Její výsledky moc nezveřejňujeme, je to hlavně vodítko pro nás, co zlepšit a udělat příště líp, aby byli studenti spokojení.

Pokud jde o porovnání jednotlivých kurzů, budu se snažit odpovědět trochu obecněji, aby to snad nemohlo být pochopeno jako srovnávací reklama, protože to je z hlediska obchodního práva trochu problematická věc :-)

Poměrně velké procento absolventů našich internetových kurzů má zkušenosti s Fidem a v tomto případě nemáme ani jednu negativní reakci (s Fidem sice spolupracujeme, ale lhavou reklamu bychom jim nedělali :-) ). U ostatních agentur, o kterých je v anketě zmínka, je to horší. Převažují záporná hodnocení nad kladnými přibližně v poměru 7:3. U agentury AZ smart máme jediné hodnocení, týkající se nějakých přijímaček nanečisto, a to je kladné.

Pokud jde o srovnání internetové kurzy versus prezenční, většina lidí vidí výhodu v tom, že se mohou připravovat kdykoli chtějí, třeba i těsně před přijímačkami a za poměrně nízkou cenu. Na druhou stranu někteří zmiňují výhodu toho, že na prezenčních kurzech mají možnost se lektora přímo zeptat. (Když jsem ale učil prezenční kurzy pro Fido, skoro nikdo se na nic neptal :-) )

Pokud máte někdo nějaké konkrétnější dotazy, můžete nám poslat mail, kontakty najdete na www.aleph.cz , nebo se ptejte i zde ve fóru.

J. Fical

woland
Administrátor
# Zasláno: 13 Zář 2008 13:57


Aleph.cz
Výsledky Fida mě fakt těší!

...lhavou reklamu bychom jim nedělali
...já bych Alephu.cz taky nic neodpustil, byť s pány z Alephu.cz spolupracujeme :-) Ale odpouštět není co: když se na Fiďáckých kurzech ptám, jaký mají z internetových kurzů Aleph.cz pocit, jsou reakce výrazně pozitivní.

Obecně mám pocit, že na kurzech se lidi málo ptají, což je zvláštní vzhledem k tomu, že možnost zeptat se lektora přímo na něco konkrétního je jedním z hlavních důvodů, proč lidé na prezenční kurzy chodí.

A proto ptejte se! Všichni! U nás na kurzech, na fóru...

Renata
# Zasláno: 14 Zář 2008 19:53


Aleph.cz

Děkuji za odpověď. Když už jste se tak rozepsali, tak byste ještě mohli říct, jak v anketě dopadly vaše kurzy aleph :-) Já jsem je hodnotila dobře ;-)

Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio