PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Obecné informace o TSP / Doba přípravy
Autor Zpráva
luki
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2013 12:12


Ahoj lidi,
jak jste na tom s přípravou? Už jste se na to vrhli anebo plánujete začít později. Sonduju, protože tak nějak nevím, kolik času bych tomu měl věnovat :-)

woland
Administrátor
# Zasláno: 10 Úno 2013 20:51


Nabízím pohled z trochu jiného úhlu. Možná je týden moc, možná půl roku málo. Je třeba podívat se na to "kde člověk je" a "kam se potřebuje dostat" - alespoň orientačně. Doporučuju udělat si jeden dva testy např. z let 2012 a 2011 v časovém limitu 100 min a pak si zjistit bodové skóre a na jeho základě orientační percentil a porovnat ho s percentilem posledního přijatého na konkrétní obor, který Vás zajímá.

Je jasné, že jinak dlouhá bude příprava u člověka, který orientačně po prvním napsání dosáhl řekněme 70 a ví, že orientačně bývá na ten který obor potřeba kolem 75 a jinak se musí připravovat ten, kdo napsal doma na zkoušku TSP na percentil 40 a ví, že bude potřebovat percentil kolem devadesáti.

Každopádně je lepší zjistit tohle co nejdříve - a případně přípravu odložit (zjistím-li, že už na začátku mi to jde a nebudu potřebovat moc vysoký percentil), než za 3 měsíce zjistit, že toho moc nesvedu...

Martin Víta
www.kurzy-fido.cz

Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio