PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Test studijních předpokladů 2006-2011 / nástupní plat učitele na střední a základní škole
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 7 Čec 2010 16:42


Anonymní # Zasláno: 6 Čec 2010 21:20: I kdybys to dotáhl na habilitaci na Princentonu, tak u mě budeš obyčejným prosťáčkem.
O studiích všech těch speciálních a sociálních pedagogik si myslím svoje, ale rozhodně bych si netroufl generalizovat studenty oborů (fakult) takhle do pléna, protože i mezi nimi jsou lidé, kteří to nešli studovat z vlastní mentální neschopnosti nebo prodloužení mládí, ale z důvodu zájmu a jiných aspektů, jako třeba sociálního cítění u soc. pedagogiky, čímž ty rozhodně nepřekypuješ. Ale ono je to tady vlastně anonymní, takže to můžu říkat co chci a kdy chci, že?

Smutný je, že lidé jako ty v dnešní době nenarazí.
(Ať tě ušetřím zvědavosti - nestuduji FF, PdF ani PF - studují hard vědu, jejichž absolventi vytváří [mezi]hodnoty)

péesko pro chytré: čím se liší hodnota vytvořená prací právníka a učitele?


Anonymní # Zasláno: 7 Čec 2010 15:38- PF MU doposud byla nejkvalitnější fakultou práv v ČR/SR, co do připravenosti a schopností jejích absolventů.

Anonymní
# Zasláno: 7 Čec 2010 16:57


to je vsak mimoriadne lahko ziskane vitazstvo...

Anonymní
# Zasláno: 7 Čec 2010 21:28


Hej a co mne nejvíc vytáčí, jsou čoboli v ČR, už aby bylo to studium placené jinak mi fakt z toho jebne...

ty_vis_kdo
Člen
# Zasláno: 7 Čec 2010 21:47


už aby bylo to studium placené jinak mi fakt z toho jebne...
A vy i myslíte, že pak potáhnem domů, jo? :D
Probůh, proč?? U nás je studium placené už teď. Tak když si můžu vybrat, jestli cvakat u nás, nebo u vás ;)

Anonymní
# Zasláno: 19 Čec 2010 20:15


Všem, co se tady ohánějí výchovou dětí, kterou mají učitelé provádět na ZŠ, SŠ... Výchovu mají v první řadě na starosti rodiče, blízká rodina a nikdo jiný!!! Těžko se pak bude učiteli/lce na prvním stupni vychovávat dítě, které již do 1. třídy přijde s takovým tím "Já to řeknu doma a uvidíte!!", "Ale maminka/tatínek říkal...", často jsou děti přímo podporované svými rodiči, kteří jim doma řeknou "Kašli na učitelku/učitele". Takové děti potom opravdu nemají autoritu v nikom...

Věřím tomu, že spousta učitelů jde učit s takovým tím naivismem, jak je budou děti/žáci/studenti poslouchat, kolik jich správně vychovají/nasměrují, ale po prvních měsících krutě vystřízliví. (Tímto se nechci dotknout příspěvků budoucích učitelů, ale tato realita se patrně vyhne pouze tomu, kdo jde učit do 1. třídy někde na vesnici. Ne, že by tam bydleli nějací balíci z titulu "Vesnice je zapadákov", ale přece jen na vesnici mají k sobě všichni blíž a o průseru/ostudě ve škole se šíří zprávy mnohem rychleji než ve městě).

K anonymům napadající slováky: Vám nikdo neřekl, že můžete také jít studovat do zahraničí? :-) Obávám se ale, že svou energii plýtváte na ubohé nadávky namísto toho, abyste každý den po 10 minut opakovali nějaký ten cizí jazyk...

Anonymní
# Zasláno: 20 Čec 2010 00:06


No jasně ty kreténe, asi půjdu do Blavy na medinu... se vzpamatuj.

Anonymní
# Zasláno: 20 Čec 2010 10:28


Anonymní 00.06

Promiň, ale jediný, kdo by se tu měl vzpamatovat, jsi Ty. Kdo tady mluví o Blavě? Když jsi tak dobrý, využij své schopnosti, můžeš jít do Anglie, Francie, USA, atd. atd., všude tam mají špičkové lékařské fakulty :-)

A jistě tam na takové "super" lidi házející všechny do jednoho pytle s názvem "kreténi" čekají....

Ostatním pardon za off-topic.

Anonymní
# Zasláno: 20 Čec 2010 22:33


4Anonym 10:28.Odpověděl jsis sám trotlíku... :-)

Anonymní
# Zasláno: 21 Čec 2010 12:01


22:33:Anonymní
# Zasláno: 23 Čec 2010 18:20


Tak si slováci opakujte a táhnite doprdele a ne do Česka.

Anonymní
# Zasláno: 23 Čec 2010 18:23


4ty_vis_kdo: co to meleč čobole u vás se nic neplatí.

Anonymní
# Zasláno: 16 Srp 2010 17:14


vůbec se nedivím, že naši žáci jsou takoví, jací jsou..abychom nějak vychovali naše žáky, museli bychom nejdříve vychovat rodiče..a kolik rodičů se učí s dětmi? bez komentáře.. :) náš národe stále více hloupne, jak smutné..

superwive
# Zasláno: 1 Říj 2010 15:52


Anonymní
Jsem učitelka. Učím Romy. Můj úvazek je 22 vyučovacích hodin za týden. Ve škole jsem denně v 7.00 a vyřizuji řvaní a vyhrožování rodičů. Po vyučování cedí do 16 - 16.30 (také denně) u počítače a píšu zprávy o našich žácích , pro které (i jejich rodiče !) je škola na nic, co je s tím otravujeme, na úřady (sociálky, kurátoři, soudy, policie ...). Večer mám hlavu jako střep a nemocná (stejně jako kolegové) jsem nebyla od té doby, co jsem si zlomila kyčelní kloub a fakt to nešlo, už 8 let, protože bych po týdnu nedala tu doslova divou zvěř do takového stavu, abych do nich vůbec nějaké znalosti dostala !! Takže nekritizujte práci, kterou znáte jen z nějakého povídání . Navíc nevím, který jste ročník, ale už jsem slyšela názory, že za totáče prý mohl studovat každý debil, tak proč je učitelů furt málo? Asi proto, že ne každý by měl nervy dnešní děti zvládat psychicky. A říkat takové kraviny může jen ten, kdo za toho totáče byl takový debil, že té "výhodné" nabídky" ani nevyužil a dnes není alespoň ten ubohej a věčně podceňovanej učitel. Moc ráda jsem učila, ale díky takovým, jako jste vy, začíná být většina učitelů znechucena.

Anonymní
# Zasláno: 1 Říj 2010 22:59


Za bránou ÚP čeká na Tvoje místo deset dalších, tak moc neřvi, nebo Tě udá školník a máš po škole... Na to, že jsi učitelka, tak jsou Tvé vyjadřovací schopnosti absolutně nulitní. Tvoje kvazi učitelství je k smíchu jako tvůj celej příspěvěk o ničem. Jo aha učíš Romy, tak to potom jo...

Anonymní
# Zasláno: 4 Říj 2010 21:10


Anonymní Zasláno: 1 Říj 2010 22:59
Mas problem sam so sebou, ze tak ponizujes superwive?

Anonymní
# Zasláno: 7 Lis 2010 16:24


Pokud vás teda žádný učitel nic nenaučil, tak jak můžete tady na ty stránky vůbec psát. Až někdo z vás budete mít děti, tak se jděte podívat na první stupeň jak to tam vypadá. Paní učitelka se od rána nezastaví. Pokud má ve třídě kolem 24 žáků, tak taky opravuje každý den průměrně 72 sešitů.Odpoledne má kroužky a pak si dělá různé přípravy a opravy sešitů. A na některých školách se setkáte, že učitelé jsou ve škole i do 17:00. A ty prázdniny?Proč ne? Někdo z vás má doma dvě děti a je z nich vyřízený po chvilce.Co pak ten učitel, když jich má kolem 20. Některý z nich mají třeba poruchu učení a musí to s nima všechno zvládnout a naučit je ještě něco. Je to dost náročný na psychiku. A opravdu si učitelé vybírají celou dovolenou až v létě. Nechci už tady něco obhajovat, ale je dost smutný, že kdo nikdy neučil,tak tady něco píše a vidí to pouze z jedné stránky. Na prvním stupni je to opravdu náročné zaměstnání, pokud chcete, aby to bylo zajímavé. A za 14 000?Neni co závidět.

Anonymní
# Zasláno: 12 Led 2011 16:31


Anonymní
Anonymní
Tak ať jdou dělat něco jiného, taky jsem to udělal a svět jde dál

Anonymní
# Zasláno: 15 Srp 2011 10:38


Neuvěřitelné:-D vždy jsem si myslela, že učitelé mají prázdniny a krátké pracovní dny...připadalo mi super jít studovat biologii, která mě vždy zajímala, a pak se flákat při učení a spokojeně si dál studovat a rozšiřovat vzdělání v tom "neuvěřitelném množství volného času". ...učím v Praze čtvrtým rokem, většinu předmětů, které jsem nestudovala, abych mohla vyučovat dějepis, šprtala jsem se celé prázdniny a pak trnula, které dítě mě při čem nachytá:-( teď mám dějepisný ucelený přehled, ale stále se musím vzdělávat. Jsem ve škole, protože mám ráda bláznivé puberťáky, jejich sny a problémy, které s nimi denně, při většině přestávek řeším...dozory na chodbách jsou super, nestíhám si chodit pro učebnice na další hodinu a často nestíhám ani na záchod... obvykle jsem ve škole 8:00 - 16:30, odpoledne často vyučuji a navíc se musím někdy stihnout připravit na výuku. Bývám unavená, tak obvykle po škole spím. Je pravda, že někdy skutečně pustím film, abych si oddechla, někdy dám samostatnou práci, někdy přiznám, že něco nevím... je to tak super zaměstnání, že přemýšlím o změně, abych se nezcvokla z uřvaných dětí, nabubřelých rodičů a nesmyslných pravidel "z vrchu"... zkuste si to!!! ...a to mám opravdu ráda puberťáky!

debilové!
# Zasláno: 1 Úno 2012 10:58


myslíte, že je pajdák záchrana??? no to si děláte legraci, mám zeměpis a taková legrace to není teda! je to spousta učitelů, který potápěji, kžížkové předměty,které opravdu nejsou jednoduché, tohle může říct tupec, kterej neví, co to je...

Daenerys
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2012 16:57


To je stejný jako u technických oborů. Je lehký se tam dostat, ale těžší se udržet. Jinak už jsem slyšela od více lidí, co mají zeměpis, že ten jim dává celkem zabrat.

Mar_tina
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 18:41


Nejvíc mě vždycky dostává to, jak ti, kteří v životě ve škole neodučili ani jednu hodinu, nejvíc, vědí, o čem je povolání učitele, to jako kdybych já mluvila o tom, jak se celej den v kanceláři flákáte u počítače, píšete dementní zprávy na facebook a u toho se vrtáte v nose atp. a ješte za to berete peníze,,,,když jste to povolání nikdy nedělali, tak držte hubu, a pište si o svým povolání, protože o učitelství víte úplný hovno,,,,,až tady každý z těch, co do toho kecá, odučí alespoň jeden rok, tak se budeme o něčem bavit, jinak jak říkám,,,držte huby, protože jste úplně blbý a ubohý.....jo a ješte k tomu k studiu až vystuduješ nějakej pajdák, tak se budem bavit,,,,není to nezvladatelný, to určitě ne, ale zadarmo to rozhodně není, chtěla bych tě vidět - škola 4- 5 dní v týdnu 13 - 15 předmětů za semestr, pak do toho praxe,,,jestli jsi studoval práva, ekonomku nebo cokoli jinýho, tak s jedním dnem ve škole a 3 - 6 předměty za semestr by jsi se z toho dost možná posral,,,,protože taková pohodička, jako na těchto školách to není,,,,

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio