PRIJIMACKY-TSP.CZDiskusní fórum o všem, co se týká přípravy na TSP MU a studia na Masarykově univerzitě v Brně

Akce:  Domů | Odpovědět | Statistika | Registrace | Hledat
 
 
Diskusní fórum: testy studijních předpokladů, Brno / Studium na MU / Pedagogická fakulta MU
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 21 Kvě 2012 20:45


SP a VkZ: studium fajn, jen to uplatnění...bc. je úplně na nic, s Mgr. se dá učit na škole, jen ne každá má výchovu a těch hodin bývá moc málo, na speciálního pedagoga nemívají peníze...příjemné studium

Anonymní
# Zasláno: 27 Kvě 2012 22:32


Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je i jiné uplatnění (z oboru asistentství fyzika a informační a technická výchova) než jen ve školství? Popř. jaké máte dojmy či zkušenosti s tímto oborem? Doporučili byste ho jiným? :D

M.
# Zasláno: 25 Čen 2012 01:30


SP a VkZ: tak to mě celkem děsí to uplatnění , doufála jsem , že co se týká speciální pedagogiky bude to uplatnění šírší i mimo školu samotnou. Asi neznáš/te někoho kdo by mi o tomhle dvoj-oboru dokázal říct víc ?

Anonymní
# Zasláno: 26 Čen 2012 21:30


Je tu nekdo kdo nastupuje na vytvarnou vychovu pripadne i specku? =)

Anonymní
# Zasláno: 29 Čen 2012 07:36


SP a VkZ:
pokud bys chtěla širší uplatnění se speciální pedagogikou, dá se přejít v navazujícím na jednooborovou, je však třeba si uvědomit, že z u dvouoboru máš státnice jen z jedné specializace, většinou se požadují státnice ze dvou specializací, výjimkou je psychopedie, pokud si dáš logopedii, tak je nutné si pro navazující studium dodělat buď surdopedii nebo psychopedii (obvykle na CŽV)

V......
# Zasláno: 13 Čec 2012 12:53


Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosi s dvojoborem pedagogické asistenství fyziky a zeměpisu pro ZŠ. Ze zeměpisu strach nemám, ale z fyziky jo :-(....fyziku jsem měla naposled na základce...Když jsem se dívala na předměty co budou v prváku,tak se asi počítá stím, že jsem fyziku měla na střední škole...což jsme právě neměla. Chtěla jsme se dostat jinam a tenhle obor byl jako nouzovka...Dá se to zvládnout a našprtat nebo to bude problém??

Anonymní
# Zasláno: 13 Dub 2017 19:04


Tak můj postřeh je: chodit do školy, učit se a neštvat učitele. Dále co nejdříve si pořídit pedagogický slovník a na státnice se učit minimálně 3 měsíce dopředu. Na státnice z pedagogiky a didaktiky vřele doporučuji aplikaci na www.abctesty.cz, kde jsou stěžejní pedagogické terminologie, bez kterých se neobejdete. Doporučuji také si skripta dělat sám (nejlíp se tak naučíte) a taky si je vytisknout, učení v pdf to prostě není ono :-)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno  » Heslo 
 
 

miniBB forum software © 2001-2013 | Využíváme služeb Monty Webhosting
© 2006-2013 Martin Víta, Kurzy-Fido.cz | Spolupracujeme s Aleph.cz | Navštivte partnerské diskusní fórum o testech Scio